Konserwacja instalacji elektrycznej Warszawa

Kompleksowa konserwacje placu budowy

Nasza firma oferuje kompleksową konserwacje placu budowy w której skład wchodzi:

  • Dbanie o bezpieczeństwo przed porażeniem prądem elektrycznym 
  • Konserwacja rozdzielnic, złącz kablowych innych elementów instalacji oraz stanu przewodów elektrycznych 
  • Progresywne dodawanie rozdzielnic w kolejnych etapach budowy (w przypadku wynajmu rozdzielnic)
  • Dobór zabezpieczeń przetężeniowych na kablach zasilających
  • Oświetlenie klatek schodowych 
  • Pogotowie elektryczne 24h
  • Zniżka na pomiary elektryczne - 50%

Zadabaj o konserwacje intalacji elektrycznych! Skorzystaj się z naszych usług!

Konserwacja instalacji elektrycznych - dlaczego należy o niej pamiętać?

Konserwacje elektryczne pomagają zadbać o prawidłowy stan instalacji. Polskie prawo wymaga od właścicieli oraz zarządców, aby przegląd tego typu urządzeń miał miejsce przynajmniej raz w roku. Dlaczego jednak konserwacja instalacji elektrycznych jest tak ważna? Przede wszystkim ze względu na to, jaką funkcję pełni ten element infrastruktury budynku. W przypadku wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw produkcyjnych oraz innych firm bardzo istotne jest, aby nie dopuścić do nieplanowanych przerw w działaniu linii lub, najogólniej mówiąc, pracy. Konserwacje elektryczne zapobiegają niespodziewanym awariom, a przede wszystkim są kluczowe dla bezpieczeństwa przeciwpożarowego pracowników i mieszkańców. Aby mieć pewność, że instalacja jest sprawna, najlepiej skorzystać z usług doświadczonego zespołu - do oceny sytuacji potrzebna jest bowiem odpowiednia wiedza, a do wydania opinii potrzebne są uprawnienia SEP. Firma El-Tech od wielu lat współpracuje z różnego rodzaju Klientami, zarówno indywidualnymi, jak i biznesowymi. Oferujemy Państwu dedykowane rozwiązania i rzetelny przegląd instalacji z użyciem wysokiej jakości sprzętu!

Na czym polegają konserwacje elektryczne?

Pracownicy, odpowiedzialni za konserwację instalacji elektrycznych, muszą ocenić działanie rozdzielnic, złącz kablowych, stanu przewodów elektrycznych oraz wszystkich innych elementów, odpowiadających za prawidłowe funkcjonowanie tego systemu. Konserwacje elektryczne przewidują również przeprowadzenie modernizacji. Nasi Klienci mogą także liczyć na całodobowe pogotowie elektryczne - dbamy o to, aby każda awaria była usuwana jak najszybciej, ze względu na to, że tego typu sytuacje znacząco wpływają na komfort pracowników i mieszkańców danego obiektu. Regularnie prowadzona konserwacja instalacji elektrycznych pomaga wykryć wszelkie nieprawidłowości, co pozwala ograniczyć niespodziewane przerwy w dostawie prądu lub skoki oraz spadki napięcia. Zdecydowanie warto więc zadbać o to, aby przeglądem zajęli się specjaliści, którzy zauważą wszelkiego rodzaju nieprawidłowości na odpowiednio wczesnym etapie.

Profesjonalne konserwacje placu budowy

Konserwacje placu budowy to usługa dedykowana dla branży budowlanej. Współpracując z naszą firmą masz zarówno możliwość wynajmu, jak i kupna rozdzielnic, dzięki którym możliwe jest zasilanie urządzeń. Warto również pamiętać o tym, że tego typu środowisko często bywa bardzo niebezpieczne dla pracowników. Ryzyko związane jest z czynnikami takimi jak warunki atmosferyczne czy wysokość. Na wczesnym etapie prac na placu budowy znajduje się też duża liczba metalowych elementów, które bardzo dobrze przewodzą prąd. Konserwacja placu budowy pozwoli więc zapewnić bezpieczeństwo (m.in. przed porażeniem), a dodatkowo współpraca z zespołem profesjonalistów to również gwarancja natychmiastowej pomocy w przypadku awarii. Korzystając z usług firmy El-Tech w przyszłości otrzymujesz także zniżkę na pomiary elektryczne - sprawdź naszą ofertę i dołącz do grona zadowolonych Klientów!